Firma z historią

Na rynku istniejemy od 1995 roku. Czas ten pozwolił zdobyć doświadczenie, dzięki któremu nasze realizacje stoją na wysokim poziomie technologicznym jak i graficznym. Lata kontaktu z klientami sprawiły, że możemy pochwalić się indywidualnym podejściem do potrzeb oraz zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do oczekiwań. Jakość i terminowość w połączeniu z wyważoną polityką cen i etyką biznesu sprawiają, że możemy cieszyć się zaufaniem i zadowoleniem klientów.

W 2005 otrzymaliśmy certyfikat Wielkoploskiej Jakości. Od 2007 roku posiadamy certyfikat i stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

O drukowaniu i nie tylko

Drukarnia „Tęcza” oferuje kompleksowe usługi z zakresu poligrafii: od przygotowania projektu graficznego, relizację, aż do szeroko rozumianej oprawy introligatorskiej. Nasz park maszynowy oferuje min:

  • druk offsetowy

  • druk cyfrowy

  • druk wielkoformatowy

  • sitodruk

  • grawerowanie laserowe

Oferując kompleksową obsługę klienta, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć introligatorni z procesem uszlachetniania druku oraz profesjonalnego studia graficznego.

Najważniejszym elementem mającym wpływ na stawiane przez nas cele jest doświadczony zespół profesjonalistów, który pozwala na doskonałą organizację pracy, wysoki poziom obsługi klienta, a także najwyższą jakość realizowanych zleceń.

Jakość

Wszystkie nasze produkty poddawane są procesowi kontroli jakości, rozpoczynając od odpowiedniego przygotowania projektu, poprzez zaawansowany proces produkcyjny, kończąc na wprawionym oku introligatorni.

Szybkość

Dostosowanie produkcji do potrzeb Klienta to w dzisiejszych czasach rzecz trudno osiągalna. Dzięki dobrze zorganizowanej pracy, jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiadać na zamówienia, oraz wspierać Klientów w sytuacjach kryzysowych gdy deadline goni 🙂

Dostawa

Klienci bardzo doceniają dostawę door-2-door. Codziennie świeżo wyprodukowane etykiety, wizytówki, ulotki, plakaty przecierają nowe szlaki aby móc cieszyć oko klienta końcowego.

Zadowolenie

Coś czego nie można zmierzyć. Wiele lat na rynku mówi samo przez siebie, gdyby nie  zadowoleni Klienci, nie bylibyśmy tu gdzie dzisiaj! 🙂